warszawa.dogmasters.pl

Skontaktuj się z nami
tel. 887-767-767 lub 605-314-031
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wiosenna edycja kursu posłuszeństwa

Twój pies ciągnie na smyczy lub nie wraca na zawołanie? A może z nudów niszczy Ci mieszkanie? Chciałbyś mieć lepszy kontakt ze swoim psem?

W takim razie już teraz pomyśl o szkoleniu psa. W DogMasters pomożemy Ci nauczyć go właściwych zachowań skutecznie, z zastosowaniem nowoczesnych metod pozytywnych.

Najbliższa grupa na Polach Mokotowskich rusza w sobotę, 12 marca o 10:00.

Warto rozpocząć szkolenie psa teraz, by latem cieszyć się jego posłuszeństwem na dłuższych spacerach lub na wakacjach.

Na zajęciach kursu Nauka Podstawowych Komend można nauczyć się podstawowych umiejętności potrzebnych w życiu z psem: siad, waruj, równaj, do mnie - te podstawowe komendy przydają się na spacerach i w domu.

Jeśli zależy Wam na wypracowaniu posłuszeństwa w różnych sytuacjach warto zapisać się na kurs Ogólne Posłuszeństwo. Podczas tego 10 tygodniowego kursu pies uczy się nie tylko podstaw, ale też opanowania emocji i pracy w rozproszeniach (w obecności innych psów, ludzi, w ruchu ulicznym czy podczas zabaw z innymi psami).

Zapraszamy.

DogMasters Warszawa

Szkolenie i tresura
psów i szczeniąt
w Warszawie

tel. 887 767 767 lub 605-314-031
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdź nas na:

Nasze serwisy

Zamów newsletter