warszawa.dogmasters.pl

Skontaktuj się z nami
tel. 887-767-767 lub 605-314-031
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rally-O

Rally Obedience (Rally-O) to psi sport dla każdej pary właściciel - pies. Jego podstawę stanowi psie posłuszeństwo oparte o przyjazną współpracę między przewodnikiem a jego podopiecznym. To powoduje, że Rally - O sprawia ogromną radość wszystkim zawodnikom. Rally-O zawiera elementy Agility.

Treningi odbywają się na torach, które są niepowtarzalne. Składają się ze stacji - zadań do wykonania przez psa i przewodnika na przykład: przywołanie, siad z obejściem psa, przeszkoda lub slalom. Różnorodność torów motywuje do doskonalenia umiejętności współpracy z psem i powoduje, że uprawianie tego sportu jest po prostu ciekawe.

W Rally-O nie ma ograniczeń wiekowych dla ludzi. Ten psi sport mogą uprawiać nawet dzieci. Dlatego może być dobrym pomysłem na rodzinne spędzanie czasu. Także osoby niepełnosprawne mogą brać udział w zajęciach Rally i odnosić sukcesy podczas zawodów. DogMasters oferuje kurst Rally-O starter przeznaczony dla osób, które chcą spróbować swoich sił w tym sporcie. Składa się on z 6 spotkań po 1 godz. i obejmuje stacje Rally-O z klasy I.

Koszt: 210 PLN.
Więcej o tym sporcie można dowiedzieć się na stronie Rally-O. Regulamin Rally-O dostępny jest na stronie Stowarzyszenia Rally-O.

Wydarzenie Data początku Lokalizacja Cena podstawowa

DogMasters Warszawa

Szkolenie i tresura
psów i szczeniąt
w Warszawie

tel. 887 767 767 lub 605-314-031
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdź nas na:

Nasze serwisy

Zamów newsletter