warszawa.dogmasters.pl

Skontaktuj się z nami
tel. 887-767-767 lub 605-314-031
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Majówka z psem, Mazury 1 - 5 maja 2013

Weekend 1-5 maja 2013 spędziliśmy z grupą naszych klientów na Mazurach. Połączenie szkolenia psów z zabawą i wspólną relaksacją dało nadspodziewane efekty.

Na Majówce z psem spotkali się właściciele psów, którzy początkowo planowali po prostu poleniuchować z psem w towarzystwie innych psiarzy, a przy okazji poćwiczyć nieco posłuszeństwa i dowiedzieć się czegoś o psach. Okazało się jednak, że cała grupa odnalazła w sobie prawdziwą pasję do szkolenia psów.

Na placu szkoleniowym spotykaliśmy się 2-3 razy dziennie. Ćwiczenia podzielone były na poważne zajęcia z posłuszeństwa oraz rozrywkowe treningi z Rally-O lub sztuczek. Dzięki temu mimo dużej liczby zajęć psy wciąż chętnie przychodziły na plac i pracowały z dużym zaangażowaniem. Część treningów kończyła się wspólną psią kąpielą błotną, a niemal każdy szaloną zabawą i pływaniem w jeziorze.

Dodatkową atrakcję stanowiły wspólne, długie spacery. Przeszliśmy dwie dłuższe, malownicze trasy. W okolicy Lipowa Kurkowskiego odwiedziliśmy małe leśne oczka wodne, pokonując trasę około 8 km. Zwiedziliśmy też niezwykły rezerwat źródeł rzeki Łyny. Malownicze widoki, szum wodospadu i mała przygoda na zakończenie sprawiły, że ten spacer pozostawił niezapomniane wrażenia.

Wieczorami spotykaliśmy się w świetlicy, żeby porozmawiać o psach. Przygotowane materiały oraz możliwość przedyskutowania psich problemów sprawiły, że uczestnicy wyjazdu spojrzeli na swoje psy w nowy sposób.

Majówka z psem 2013 zaowocowała też nawiązaniem nowych przyjaźni. Wszystkie psy polubiły się bardzo i chętnie się razem bawiły. Nie zdarzył się żaden poważniejszy incydent między nimi przez cały wyjazd. Właściciele także spędzali razem wolny czas między zajęciami i z tego co wiemy nadal podtrzymują kontakty po powrocie do domów.

Pozytywne informacje zwrotne, które uczestnicy przekazali tak w ankiecie przeprowadzonej na zakończenie wyjazdu, jak i w mailach, które otrzymaliśmy po powrocie dały nam wiele satysfakcji.

Zapraszamy na wyjazd wakacyjny - także do Waszety. Więcej informacji o wakacjach - tutaj.


 

DogMasters Warszawa

Szkolenie i tresura
psów i szczeniąt
w Warszawie

tel. 887 767 767 lub 605-314-031
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdź nas na:

Nasze serwisy

Zamów newsletter